Zen Koi

Arcade Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 40 MB
  • Version 1.10.9
  • Dil Türkçe
  • Firma LandShark
Zen Koi, sevimli bir balığı besleyerek büyütmeye çalışacağınız heyecan verici bir su oyunudur.

Zen Koi LandShark oyunlarından eğlenceli, rahat ve şık bir mobil oyun deneyimi yaşatmak için geliştirilmiş bir su oyunudur. Oyunda sevimli balık KOi'yi besleyecek ve büyümesini sağlayacaksınız. Mitolojik ejderha formuna doğru ilerlerken güzel Japon sazanları yetiştirmek için onları bir araya getirin. Balıklar pek bildiğiniz balıklara benzemiyor, tasarım olarak oldukça farklılar. 

Balıkları ve su oyunlarını seviyorsanız Zen Koi mobil oyununu Android cep telefonunuza ücret ödemeden indirebilirsiniz. Oyunun her hali sizi çok rahatlatacaktır. Çok çeşitli animasyonlu küçük balıkları kovalayıp tüketerek Koi'nizi seviyeleyin. Nadir desenli yavru oluşturmak için diğer Koi ve cins olan diğer balıkları bulun. Mitolojik bir genişleme yolu boyunca ilerleyin, Koi'nizi ejderha formuna son yükselişine doğru yönlendirin.

Oyunun sakinleştirici özelliğinin olmasının yanı sıra içerikleri de tamamen ücretsizdir. Oyunda yer alan balıklar farklı farklı tasarımlar üzerine kurulmuş olan kaliteli içeriklerdir. Balıklarınızı geliştirin, yükseltin ve daha da fazla balığı bir araya getirmeye çalışın. Böylelikle daha fazla puan elde etmiş olacaksınız. 

Zen Koi indir
DİĞER SÜRÜMLER